İpekyolu Kalkınma Ajansı, KOSGEB ve Millenium Business işbirliğinde Adıyaman, Kilis ve Gaziantep İillerinde Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verildi....

İpekyolu Kalkınma Ajansı, KOSGEB ve Millenium Business işbirliğinde Adıyaman, Kilis ve Gaziantep  İillerinde  Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verildi.

Bölgenin kalkınmasında öncü rol oynayan İpekyolu Kalkınma Ajansı, Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi ile yeni girişimcilerin kalkınmaya destek olmasını sağlayacak.

Girişimcilik eğitimi alan yararlanıcıları ziyaret eden İepkyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Burhan Akyılmaz, Girişimcilik eğitim programına katılan yararlanıcılara başarı dileklerini iletti. Akyılmaz, ‘‘Yeni girişimcilerin kalkınmaya destek sağlamasını hedeflediklerini belirterek, iş kurma hayalleri olan girişimci adaylarını girişimcilik kursuna tabi tutarak gerekli eğitimleri verip iş hayatına atılmalarına yardımcı oluyoruz. Bu tür eğitimler, yeni iş fikirleri üretebilen girişimciler için büyük bir fırsattır. Çünkü girişimcilerimizin açacağı işletmelerin büyümesi, gelişmesi demek bölge ekonomisinin büyümesi, gelişmesi demektir.’’ dedi.

10 grup eğitim ile  280  kişiye Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi verilDİ.

Copyright © 2013 | Tüm hakları saklıdır.